https://www.triedwater.com

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

HAFTA İÇİ

Sabah : 09:00

Akşam : 19:00

WHATSAPP 7/24 : 0 537 736 71 33 

HAFTA SONU 

Cumartesi : 09:00 - 19:00
Pazar         : 09:00 - 19:00

WHATSAPP 7/24 : 0 537 736 71 33

HAKKIMIZDA
TRİEDWATER su arıtma sistemleri 2010 yılından beri hizmette olan AS-AKTAŞ TEKNİK SU ARITMA SİSTEMLERİNİN oluşturmuş olduğu kaliteli bir markadır.
Siz değerli tüketicilerimize kaliteli ürün ve hizmet sunmak için kurulan bir firmadır.
Saygılarımızla.

NEDEN SU ARITMA CİHAZI KULLANMALIYIZ ?
              Su hayatımız boyunca oksijenden sonra bizim için en önemli kaynaklardan biridir.Bizim için hayati önem taşıyan suyun,insan sağlığı açısından ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz.
Sanayi atıkları,iklim değişiklikleri,plansız kentleşme doğal su kaynaklarının yanlış kullanımı içtiğimiz suyun kalitesini,tadını ve kokusunu bile etkilemiştir.Bu da günümüzde su arıtma sistemlerinin kullanımının önemini ortaya koymaktadır.TRİEDWATER bu önemli görevi 10 yılı aşkın süredir sürdürmekte ve daha faydalı olabilmek için teknolojinin her türlü imkanlarını kullanarak AR-GE çalışmalarına devam etmektedir.

              Büyük şehirlerde içme suyu tüketimi gün geçtikçe artmaktadır.Bu talebi karşılamak için yer altı sularından ve barajlardan faydalanılmaktadır.Doğal afetler ve kuraklık kullandığımız suyun saflığını bozmaktadır.Bu da SU ARITMA CİHAZI kullanımına duyulan ihtiyacı artırmaktadır.Sağlıklı ve kaliteli suyun hayatımızın her alanında kullanabileceğimiz hale getiren firmamız ürün yelpazesi ile sizlere daha iyi hizmet vermeyi amaçlamıştır.

              Suyun saflığını yakalayabilmek için SU ARITMA filtresi en önemli etkin parçalardan biridir.Bu anlamda teknolojinin her türlü imkanlarından faydalanılarak çeşitli yöntemler ve araçlar geliştiriyoruz.Şirketimiz ürün garantisi ve geniş hizmet ağı ile hizmet kalitesinden ödün vermeden çalışmaktadır.

TRİEDWATER AŞAĞIDAKİ MARKALARIN BÖLGE BAYİSİ OLMAKTAN GURUR DUYAR.

*MİATO AKILLI SU ARITMA
*RAVENT
*EXPRESS WATER
*AQUATÜRK
*AQUABİR
*HYUNDAI
*CONAX
*PREMİER
*BMB
*TİGER
*İCONİC
*THOMAS W-SMART
*ROBEN 
SAYGILARIMIZLA.